SJ Electronic - Montáže satelitních a DVB-T kompletůLogo SJ Electronic

jsme partnerem

Úvod

Firma SJ Electronic je specializovaná montážní a prodejní firma anténní a satelitní techniky, LED televizorů, kamerových analogových i digitálních systémů, audio systémů budov a rychlého internetu do společných televizních antén STA působící na trhu od roku 2000.

Nabízíme Vám montáže a servis individuálních a společných televizních antén STA s možností připojení internetu, satelitní techniky, kamerových systémů CCTV, AHD, HDI i IP technologie včetně slaboproudých koaxiálních i datových rozvodů.

Jsme TOP partnerem společnosti Skylink pro kterou provádíme on-line aktivaci placených programů a veškerých služeb včetně novinky Skylink Live TV. 

Získali jsme autorizaci od společnosti Digi TV, která nabízí jako jediná anglickou Premiere League, La Ligu, Sky Bet Championship s novinkou DIGI2 GO.

Poskytujeme rovněž připojení internetu do společných televizních antén STA na panelových/bytových domech, kde naše firma již zajišťuje záruční nebo pozáruční servis.

Provádíme návrh vhodné konfigurace podle požadavku zákazníka a měření signálů DVB-T a nově také DVB-T2 kodek HEVC H.265 i DVB-S/S2/4K-UHD v místě montáže profesionálním měřícím přístrojem Promax HD Range2.

Veškerá naše práce včetně zemnění anténních systémů, pospojení aktivní prvků i neživých částí je provedena v souladu s platnými normami včetně zajištění revizní zprávy.

Nově jsme zařadily do prodeje včetně instalce u zákazníka LED televizory značky Finlux s tunery pro příjem DVB-T/T2 + DVB-S/S2 + DVB-C včetně provedení SMART s podporou HbbTV.